Blog

Author: umutacar42Views: 574 | Comments: 0 | Date: 24 Feb 2014 14:04

Kız çocuklarında Barbie bebeğine karşı bir özenti yer alır. Barbie oyunları, çizgi filmleri olan basit bir oyuncağın daha ötesinde olmakla beraber özellikle küçük yaştaki kız çocuklarının rüyalarını süsleyen gerçekte olmayan ancak onların yaşamında kendine yer bulan karakterdir.
Barbie Oyunları
Bundan dolayı özellikle kız çocukları aşırı derecede Barbie çizgi filmlerini izler, Barbie oyunlarını oynamaktan çok fazla keyif alır.
Barbie Giydirme Oyunları
Barbie sarışın olmakla beraber harika bir vücut oranına da sahiptir. Bu ona ne giyerse giysin yakışmasını, her elbisenin içinde tam bir prensese dönüşmesini sağlar. Kız çocukları da çizgi filmlerinde Barbie'nin giydiği elbiseleri, Barbie giydirme oyunları oynayarak, Barbie'nin üzerinde test etme şansı bulurlar. En beğendikleri şekliyle de resmi kaydedebilir, bilgisayarlarına indirebilir veya arkadaşları ile Barbie'nin fotoğrafını paylaşabilirler.
Barbie Bisiklet Oyunları
Barbie hem çok güzel hem de çok sportif bir kız. Fırsatını buldukça spor yapıyor, yüzüyor, koşuyor veya bisiklete biniyor. Tabi bunların hepsini güzel bir vücuda sahip olmak için ve sağlıklı bir yaşam sürmek için yapıyor. Spor yaparak bir çok sağlık problemine yakalanmaktan kurtulacağını biliyor. Kız çocukları da Barbie'den örnek alıp spor yapıyor ve onlar da bu sayede ilerde hem çok güzel olacak hem de sağlıklı bir hayatları olacak. Barbie Bisiklet oyunu oynayarak ise kızlar hem eğleniyor hem de Barbie'den ilham alarak hayatlarına daha fazla spor katıyor.
Barbie Bulmaca Oyunları
Barbie'nin düzenli olarak spor yaptığını söylemiştik. Bu yönü zekasının da gelişmesine de katkı sağlamış. Bu sayede en zor bulmacaların cevabını bile çok kısa bir sürede bulabiliyor ancak bunun için kız çocuklarının Barbie bulmaca oyunları oynayarak Barbie'ye yardımcı olmaları gerekli. Barbie bu arada sadece giysi giydirme oyunlarında değil, çocuklara faydalı olacak Barbie bulmaca oyunları gibi oyun kategorilerinde de kendisine yer bulduğu için çok mutlu. Yazımızda bahsettiğimiz gibi Barbie çok eğlenceli bir hayata ve oldukça renkli bir dünyaya sahip. Bu kendisini kız çocukları için vazgeçilmez yapıyor. Umarız siz de Hoş Oyun da Barbie oyunları oynarken doyasıya eğlenirsiniz. Sen de oyun oyna Hoş Oyun'da.

Komik Oyunlar

Komik oyunların çoğu günlük olaylardan esinlenilmiş içlerinde espiriler barındırır. Bir yandan oyuncuyu eğlendirirken diğer yandan da hoş vakitler geçirmesini sağlamaktadır. Günümüzde hemen hemen her olay insanı üzmekte, keyfini kaçırmaktadır. Böyle bir dünyada vakine göre komik oyun oynamak insanın dertlerine ilaç gibi gelmektedir. Recep İvedik oyunları, çapkınlık oyunları ve Sabri Reyiz oyunları, komik oyun kategorisindeki oyunlara örnek olarak gösterilebilir. Son olarak komik oyunlar içerisindeki oyunlar her yaştan oyuncuya hitap eden ve onların keyifli vakitler geçirmesini sağlayan oyunlardır. Komik oyunlar dünyasına girerseniz bir daha çıkamayacaksınız. Bir birinden farklı ve eğlenceli o kadar oyun var ki gülmekten bir hal olacaksınız. En eğlenceli oyunları hoş oyun adresinde bulabilir, diğer oyunlar gibi komik oyunları da bu web adresinde bulabilirsiniz. Oyun oynamak sadece vakit kaybı değildir her insan için mutlu olmalarını sağlayan güzel bir aktivitedir aynı zamanda.
You must be logged in to post comments!