Sık Sorulan Sorular

1) Direkhit.com Sosyal ağlar ve web siteleri için En İyi Alım Satım Trafik sistemi midir?
Direkhit.com Sosyal ağlar ve web siteleri için En İyi Alım Satım Trafik sistemidir. Siz aktif oldukça kredi kazanırsınız. Bu kredileri eklediğiniz sayfalarınızda kullanırsınız. Ayriyeten yeni üye olan herkesse 100 kredi hediye veriyoruz.
2) Google +1 butonu nedir ne işe yarar?
web sitellerinize, Google plus sayfalarınıza google +1 koyuduğunuzda google de değeriniz artar. Üst sıralara çıkmada ve pagerank değerinizi arttırmada çok etkilidir.
3) Facebook Likes Nedir? Nasıl Sayfa Eklenir? Sayfa Beğenimi Nasıl arttırabilirim?
Facebook Sayfalarınızı Ekleyerek Beğeni sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz.
Örnek: http://www.facebook.com/haberlerokunet şeklinde facebook sayfanızın linkini ekliyorsunuz. Sonra Türkçe karakter kullanmadan sayfanıza isim belirliyorsunuz.
Sonra Sayfanızın Beğenilme kredisini belirliyorsunuz.
Sizin sayfanız beğenildikçe sizden belirlediğiniz kredi kadar bakiyenizden kredi düşer.
Bu kredinin Bir Kısmı Beğenen kişinin hesabına aktarılır.
4) Direkhit.Com da nasıl para Kazanabilirim?
Sitemize Üye olduktan sonra Ortaklık Sisteminde Bulunan Bannerimizi Sitenize Ekliyorsunuz. Ekldedikten Sonra Sitenizden gelen her tıklamaya kredi kazanıyorsunuz. Gelen Her Üye için Belli bir miktar Nakit kazanıyorsunuz. En Önemlisi Sizden gelen uyeler her kredi satın aldığında yuzde 10 para kazanıyorsunuz.
5) Direkhit.com un Ödeme sistemi nasıldır?
Ortaklık Hesap Bakiyeniz 100 Dolar'a ulaştığında Paypal Olarak Ödeme Yapılır. Paypal Hesabı Olmayan Veya paypaldan ödeme istemeyen Uyelerimize Yuzde 10 Kesinti Karşılığında banka hesaplarınada transfer yapılabilir.
6) Yasak Olan Sayfa Ve Site Türleri nelerdir
Link Kısaltma, Refli Linkler, Cinsel İçerik İçeren sayfalar ve Web siteleri, Siteleri açınca Müzik vs gürültü çıkaran siteler ve sayfaların eklenmesi kesinlikle yasaklanacaktır. Bu şekilde Olan sayfalar varsa lütfen rapor ediniz veya direkhit@gmail.com adresine bildiriniz
7) GünlükBonus Kredi Nasıl Kazanırım
Günlük sitemize giriş yapın aktivitede bulunun sonra sitedeüst menüsünde bulunan Günlük Bonus linkine tıklayın oradan bonusunuzu alın.
8) Referansımdan gelen uyelerin komisyonu hesabıma neden yüklenmiyor
Referansınızdan gelen üyenin 0,20 dolar komisyonunu kazanabilmeniz için en az 1 kez sayfa eklemesi yada aktivitede bulunması gerekir.
9) Sayfalarimin ilk sırada çıkması ve daha çok beğeni alması için ne yapmalıyım?
1. Sayfalarinizin ilk siralarda yer almasi ve dolaysiyle de en fazla begeniyi almasi icin en etkili yontem "VIP UYELİK" veya "HAZIR KREDI PAKETI" Satin almaktir.

Peki "VIP UYELIK" veya "KREDI PAKETI" Satin Almadan Sayfami Begendiremez miyim?Degerli uyeler kredi satın almadan da tabiki sayfalarinizi begendirebilirsiniz ama sistemde "VIP" uyeler ve "KREDI PAKETI" satin alanlarin sayisi arttikca ilk siralari bu uyelerin sayfalari alacagindan eski üyelerin sayfaları ister istemez son siralara dogru gerilemektedir ve bunun sonucunda da maalesef daha az begeni almaktadir.Niye mi?


Cünkü kisi sisteme uye oluyor ve basliyor kredi kazanmaya ve basliyor tek tek sayfaları begenmeye, begeniyor begeniyor ve 15-20 sayfa begendikten sonra haliyle usanıyor bıkıyor ve sayfa begenmekten vazgeciyor. Bu durumda da kim karli cikiyor tabiki her zaman ilk sayfalar karlı çıkıyor. Mantık bu sekilde..


Oysa siz de "VIP UYE" olsaniz ya da "HAZIR KREDI PAKETI" satin almis olsaniz ve sizin sayfanız da ilk sıralarda yer almis olsa sisteme yeni üye olan ve kredi kazanmak isteyen her uye kredi kazanmak icin ilk sizin sayfanizi begenecek yani kredi kazanmaya ilk sizin sayfanizdan baslamis olacak. Hal boyle olunca da sizin sayfaniz diger uyelerin sayfalarindan cok daha fazla begeni alacak.


Boyle bir durumla karsilasmak istemiyorsaniz sizler de diger "VIP" uyelerimiz gibi "VIP UYELİK" satin alarak TBM (Tiklama Basi Maliyet)i yuksek tutarak veya "HAZIR KREDI PAKETI" satin alarak sayfalarinizin ilk siralarda gorunmesini ve en cok begeniyi almasini saglayabilirsiniz.- Sizler de takdir edersiniz ki her zaman ilk siradakiler kazanir. Cunku sisteme uye olup kredi kazanmak isteyen her bir uye sayfa begenmeye ilk once ilk siradaki sayfalardan baslayacaktir. Bu yuzden ilk siralarin onemi cok buyuktur.
10) Sistemin Kullanimi Hakkinda Ayrintili Bilgi Öğrenebilirmiyim?
- Once siteye gerçek mail adresimizle kayıt oluyoruz çünkü mail adresinize aktivasyon kodu gönderiliyor bu yüzden rastgele mail adresi ile kayıt olmaya çalısmayınız.


- Sonrasında mail adresimize gelen aktivasyon linkine tıklıyor ve üyeligimizi aktif ediyoruz.


- Uye olurken belirledigimiz kullanici adi ve sifremizle sisteme giris yapiyoruz.


- Giris yaptiktan sonra sol tarafta yer alan "Hesap Yönetimi" kısmındaki, Sayfa ve Site ekle, Twitter ve Youtube hesabi ekle menulerinden hangisini kullanmak istiyorsak o menuye tikliyoruz.


- Sonrasında açılır menüden ister sayfa, ister fotograf, ister durum, ister abone kasmak için facebook profil linkini, isterseniz twetteer hasap linkinizi ve diger sosyal sitelerden hesabınız var ise onlarla ilgili linklerimizi dikkatli ve dogru bir sekilde sisteme ekliyoruz.


- Daha sonra yine sol tarafta yer alan "Kredi Kazan" menusunden sayfa begen, durum begen, abone kas vs hangisini istiyorsak o menüye tıklıyoruz.


- Kasimize cıkan sayfalari, durumları, fotolari tek tek begeniyoruz ve her begendigimiz sayfadan o sayfanin sahibinin her begeni basina belirledigi kredi miktari kadar kredi kazaniyoruz.


- Sayfa ve durum begenerek kazandigimiz kredi miktari kadar diger uyeler de ayni sekilde kredi kazanmak icin bizim sayfalarimizi durumlarimizi begenecekler ve bu sekilde karsilikli sayfa ve durumlarimiz begenilmis olacak


- Kazandigimiz kredi miktari kadar sistem de bizim sayfalarimizi diger uyelere begendiriyor ve boylece tamamen dogal olarak karsilikli birbirimizin sayfalarini begenmis oluyoruz ya da birbirimizin sayfalarina uye olmus oluyoruz.


- Bu sekilde krediniz tukeninceye kadar tamamen dogal yollarla sayfalariniza organik yani gercek üye kazanmis oluyorsunuz.


- ONEMLİ NOT: Arkadaslar krediniz tukendigi andan itibaren sayfalariniz diger uyelere gorunmeyecek ve hicbir sekilde sayfalariniza uye ve begeni gelmeyecektir.


- Boyle bir durumla karsilasmamak icin mumkun oldugunca bol bol kredi kazanmaya calisin ya da fazla zamanim olmuyo diyorsaniz hazir kredi paketi satin alin.
11) Banlanma ve Ödeme Bakiye Silinme Şartları Nelerdir?
1- Aynı Ip den 1 den fazla üyelik(Tüm Üyelikler Banlanır ve Ödeme yapılmaz)
2- Aynı Ip ile birden fazla hesaba giriş yapmak.(Tüm Üyelikler Banlanır ve Ödeme yapılmaz).
3-Siteden Ödeme Alabilmek ve kredi Kazanmak İçin Hilelere Başvurmayınız. Herhangi bir şekilde tesbiti halinde Tüm Üyelikler Banlanır ve Ödeme yapılmaz
4-Sitemize Üye Olanlar Peşinen bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar ve Bu maddelerin ihlali halinde herhangi Bir hak iddia edemezler.
12) Banner Reklamı Yayınlayana 2000 Kredi Hediye Ediyoruz
Sitemize Üye Olup Banner reklamımızı Yayınlayana 2000 Kredi Hediye Ediyoruz.

Bannerimizi Sitenize ekleyerek Para kazanacaksınız:
Sitemize kaydolan her kullanıcı için 100 Kredi kazanırsınız
Sitemize kaydolan her kullanıcı için 0.20 $ Para kazanırsınız
Sitemize kaydolan her kullanıcının aldığı Kredilerden % 20 Oranında Kredi Kazanırsınız
Kaydolan Kullanıcı Komisyonu almak için, Ref veya Linkinizden Üye Olan Kullanıcı En az 10 Tane etkinlikte bulunması lazım
13) Direkhit Banner Reklamınızı Çok Uygun Fiyata Yayınlayalım
Sitemizde 468x60 Banner Reklamınızı Çok Uygun Fiyata yayınlayalım.

Sitemize Üye Olduğunuzda Zaten 1 $ Ucretsiz Bakiye Veriyoruz. üzerini İster Direkhit Kredisi İle İsterseniz Paypal İle Tamamlayın Banneriniz Hemen Gösterime Girsin.
Not: Uygunsuz Bannerler yayından Uyarılmadan kaldırılır.
Örnek Banner


5 Günlük= 1,6 $
10 Günlük= 3 $
30 Günlük= 5 $

Banner Reklamlarınız Sitede Ve Site Sörf Sayfasında Görüntülenir.
Bannere Tıklandığında İstediğiniz Linke Yönlendirme Yapabilirsiniz.
[URL="http://direkhit.com/banners.php"]Bannerlerim Sayfası[/URL]ndan Bannerinizin gösterim Sayısını görebilme imkanı.
Banner Reklamı Direkhit Kredisi İle Alabilme İmkanı

[B]Banner Reklam Eklemek [URL="http://direkhit.com/banners.php?add"]İçin tıklayınız[/URL][/B]

[B][COLOR="Red"]Not: Bannerinizi eklediğiniz Uye adınızı Buraya yazarsanız 5 Günlük Extra Reklam Bizden Hediye[/COLOR][/B]